Hakkımızda

Karınca Danışmanlık ile ithalat gücünüzü artırın!

Şirketimiz, uluslararası ticarete ve müşterilerine odaklanmış,tamamen sizin servisinizde olacak, Çin ile sorunsuz ticaret yapabilmenizi sağlayacak eğitimli ve deneyimli kişiler tarafından kurulmuştur.

En iyi kalite ve fiyatı araştırmak için merkezi Guanco şehrinde olmak üzere farklı lokasyonlarda hizmet vermektedir.

Merkez ofisimiz, Guangdong eyaletinin Guanco (Guangzhou) şehrinde olup, müşterilerimizin satın alımlarını desteklemeye odaklanmış elemanları ile hizmet vermektedir.

Guanco şehri, Kanton Fuarı olarak ta bilinen Çin İthal ve İhraç Malları Fuarı'na yılda iki kere ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız, kuzey Çin bölgesinde, önemli bir toptancı ve lojistik merkezi olan Yiwu şehrinde, Şangay, Pekin ve çevresindeki önemli ticaret merkezlerinde de hizmet sunmaktadır.

Karınca Danışmanlık olarak hedeflerimiz ortak!

Çin ile ithalat-ihracat yapmak isteyen siz değerli iş adamlarımızın uzakdoğu ülkesi olan Çin'e yabancı olması, diline, kültürüne uzak olması ve Çin ile ticaret bağlamında gerekli prosedürlere hakim olmayışı, Çin ile ticaret yaparken yaşayacağınız kaos ve sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Temel amacımız, bu kaos, sıkıntı ve de riskleri en aza indirmeye yardımcı olmaktır.

Uzun yıllar Çin’de olmamız, bu ülkenin diline kültürüne ve ticari yapısına hakim olmamız, müşterilerimizin güvenli ve rahat ithalat ihracat yapmasını sağlamıştır.

Türkiye pazarı ile birlikte Almanya, Amerika, Kanada, İngiltere, Rusya gibi bir çok ülkedeki firmaların Çin deki fırsat anahtarı olduk ve projelerindeki düğümleri çözerek işlerini kolaylaştırdık.

Gözünüz ve kulağınız olacak güvenilir birilerine ihtiyaç duyuyorsanız, biz buradayız.

Neden Karınca Danışmanlık?

Çin ülkemizde kimileri için çok büyük bir pazar kimileri için ise büyük bir tehdit anlamına gelir. Genç ,dinamik ve günden güne büyümekte olan bir ekip ile çalışarak bu tehditleri ortadan kaldırmak artık sizlerin elinde. Ürün araştırma, ürün kontrolü, fabrika denetimi ,mal yüklemesi gibi takip gerektirecek işlemlerde engin tecrübelerimiz ile Çin Halk Cumhuriyetinde sizler için bulunmaktayız. Amacımız DÜRÜSTLÜK içerisinde sizlerin Çin'den ALMAYI veya SATMAYI düşündüğünüz tüm ürünlerde sizi güvenilir alıcı ve satıcı ile buluşturmaktır. Çin’de size her konuda yardımcı olabilecek tecrübeli bir danışman olmadan ticaret yapmanız riskli ve sakıncalıdır. Çin’de doğru aracıyı bulmak çok kolay olmayan bir iştir ve ithalat-ihracat yetkisi olan, pazar payı bulunan firma bulmak sanıldığından daha zordur.

Firmamız, satıcı firma değil, bir hizmet firmasıdır. İstenilen ürünün hangi fabrikadan alındığı bizim için önemli değildir, önemli olan müşterimizin çıkarlarına en uygun fabrikanın hangisi olduğudur.

Türkçe, Çince, İngilizce ve İspanyolca bilen geniş ve deneyimli kadromuzla size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Malınızın bulunmasından, sorunsuz bir şekilde size ulaştırılmasına kadar olan aşamada verdiğimiz hizmetlerle hedeflerinizi beraber büyütelim.

Partnerlerimiz

Referanslarımız ve iş partnerlerimiz arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. İşimizi önemseyerek yaptığımızı söyleyen müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Yeni reklam filmimizi yayımladık.

Aklınıza takılan tüm soru işaretlerine yanıt bulabileceğiniz reklam filmimizi de izleyebilirsiniz.